/* Error on https://www.fontonline.ir/css/BYekan.css : Something went wrong: cURL error 28: Resolving timed out after 7000 milliseconds */

دانلود رایگان کتاب صوتی آرزوهای بزرگ

دانلود رایگان کتاب صوتی آرزوهای بزرگ,

دانلود کتاب های چالز دیکنز,

دانلود رایگان کتاب گویا آرزوهای بزرگ,

دانلود آثار چالز دیکنز,

دانلود رایگان کتاب صوتی آرزوهای بزرگ
دانلود رایگان کتاب صوتی آرزوهای بزرگ

پسرکِ یتیمی به نام «پیپ» در گورستان با یک زندانی فراری آشنا می شود و به او غذا و سوهانی برای بریدن زنجیرهایش می دهد. این آشنایی تصادفی سبب می شود پیپ در نوجوانی با دعوتی غیرمنتظره از سوی مردی پولدار مواجه شود و مسیر زندگیش دگرگون شود.

پیپ،پسرکی هفت ساله، زندگی محقر و فروتنانه‌ای را در کلبه‌ای روستایی، با خواهری بدخلق و سختگیر و شوهر خواهرش «جو گارجری» آهنگری پرتوان اما مهربان و نرم‌خو، می‌گذراند. او که روزی برای سرزدن به قبر مادر و پدرش به گورستان می‌رود، به طور اتفاقی با یک زندانی فراری محکوم به اعمال شاقه روبرو می‌شود. آن زندانی، داستانی ترسناک برای کودک سرهم می‌کند تا او نانی برای رفع گرسنگی و سوهانی برای رهایی خویش از غل و زنجیری که به دست و پایش بسته‌ است، بیاورد. پیپ هم به ناچار و از دل‌رحمی او را یاری می‌کند.
مدت زمانی از آن ماجرا می‌گذرد و پیپ کوچک توسط زنی میانسال و ثروتمند، موسوم به «میس هاویشام» اجیر می‌شود تا گهگاه برای هم نشینی و سرگرم‌ کردنش پیش او برود. هاویشام که در گذشته‌ای دور و به هنگام عروسی، معشوقش او را بی رحمانه ترک گفته، از آن زمان، به زنی دلسرد و انتقام‌جو بدل گشته‌است. او «اِستِلا»، دخترکی زیبا، اما گستاخ و مغرور را به فرزندی پذیرفته است تا به او بیاموزد که چگونه مردان را به بازی گرفته و بدین سان انتقام خویش را توسط او از مردان بستاند.
پیپ کوچک در آن خانه به استلا دل می‌بندد و تحت تأثیر توهین‌ها و آزارهای دخترک، نخستین آرزوها مبنی بر ترک زندگی محقر و روستایی و زیستن چون نجیب‌زادگان، در او نقش می‌بندد.
پیپ سال ها نزد جو گارجری شاگردی می‌کند تا به عنوان یک آهنگر امرار معاش کند، اما اتفاقی زندگی او را دگرگون می‌کند و …

*رمان آرزوهای بزرگ، یا انتظارات بزرگ (به انگلیسی: Great Expectations)، رمانی است از چارلز دیکنز، نویسنده شهیر انگلیسی، که ابتدا به صورت داستان دنباله‌دار از دسامبر ۱۸۶۰ تا اوت ۱۸۶۱ میلادی در یک هفته‌نامه به چاپ رسید. وقایع این کتاب به صورت خودزندگی‌نامه از قول شخصیت اصلی داستان، کودکی یتیم به نام پیپ نوشته شده‌است. پیپ، در طول مسیر زندگی با دوستان و حوادث زیادی روبرو می شود که در تصمیمات و اهدافی که در زندگی پیش می گیرد، نقش مهمی ایفا می کنند.

مدت زمان:۱۷۰ دقیقه

    حجم فایل : 57 مگابایت

    نوع فایل : mp3

    پسورد : ندارد

درباره amir_eyvazi

با سلام خدمت شما بازدید کننده عزیز,امیدوارم از بازدید از سایت ما لذت برده باشید و مورد پسندتون قرار گرفته باشه و با نظرات و انتقاداتون ما رو تو پیشرفت کمک کنید,من امیر عیوضی هستم موسس سایت ,متولد 1370 و فارغ التحصیل کارشناسی رشته برق و الکترونیک و بیش از پنج سال در زمینه وبسایتینگ فعالیت دارم ،شماره تماس با من 09370118255

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

eight + = twelve