بیوگرافی بهارک صالح نیا، بازیگری که کشف حجاب کرده + عکس

بیوگرافی بهارک صالح نیا، بازیگری که کشف حجاب کرده + عکس

بیوگرافی بهارک صالح نیا، بازیگری که کشف حجاب کرده + عکس
بهارک صالح نیا متولد۱۳۶۴ تهران، بازیگری را از تئاتر زیر نظر استاد حمید سمندریان شروع و اولین کارش سریال بی صدا فریاد کن مهدی فخیم زاده است.
بیوگرافی بهارک صالح نیا، بازیگری که کشف حجاب کرده + عکس

بیوگرافی کامل بهارک صالح نیا

بهارک صالح نیا بازیگر سینما و تلویزیون، در سال ۱۳۶۴ در شهر تهران متولد شد. او بازیگری را از تئاتر و زیر نظر استاد حمید سمندریان آغاز کرد و نقطه آغاز فعالیت تصویری اش بازی در سریال بی صدا فریاد کن (مهدی فخیم زاده ۱۳۸۵) بود.او با ایفای نقش افسر نیروی انتظامی آغاز کرد و در ادامه بیشتر در تله فیلم های مختلف ظاهر شد.

به گزارش آکاایران: بهارک صالح نیا ۳۰ ساله هر چند مدت کوتاهی در کلاس های حمید سمندریان شرکت داشت اما اغلب فعالیت هایش در ایفای نقش های آثار تلویزیونی بوده است.

از جمله کارگردانانی که صالح نیا در چند تله فیلم با او همکاری داشت سعید ابراهیمی فر بود که خود این روزها مشغول کار برای شبکه ی جم است. تله فیلم های “پیوند” و “شب سال نو” و اپیزود “شب بارانی” از مجموعه تلویزیونی “یک لحظه دیرتر” از جمله ساخته های ابراهیمی فر بوده اند که بهارک صالح نیا در آن ها ایفای نقش داشته است.

همکاری بهارک صالح نیا با مجیدی و ایفای نقش فرعی

آخرین کار بازیگری بهارک صالح نیا؛ فیلم سینمایی محمد رسول الله به کارگردانی (مجید مجیدی) می باشد که همچنان در سینماهای کشور در حال اکران است.

بهارک صالح نیا در فیلم حضرت محمد(ص)

بهارک صالح نیا در فیلم مجیدی نقش ثوبیه؛ کنیز همسر ابولهب را ایفا کرده بود. کنیزی که طی اتفاقاتی به دایگی پیامبر می رسد اما ابولهب اجازه نمی دهد وی به پیامبر شیر دهد.

بهارک صالح نیا در کنار فعالیت های تصویری، فعالیت هایی در تئاتر نیز داشت و با گروه هایی چون پارکینگ و نیل همکاری کرده بود.

کشف حجاب بهارک صالح نیا

بهارک صالح نیا در دی ماه ۹۴ بعد از منتشر کردن تصاویر بدون حجاب از خودش اعلام کرد که به شبکه جم پیوسته و از کار خودش نیز دفاع کرد.

ماجرای عکس های کشف حجاب بهارک صالح نیا بازیگر زن فیلم محمد رسول الله این روز های جنجال زیادی در برخی ازکانال های تلگرام به پا کرده است. این بازیگر زن بهارک صالح نیا نام دارد که اخیرا در پروژه سینمایی تاریخی و پرهزینه یتیم خانه ایران یکی از نقش های مکمل فیلم را بازی کرده بود.

بهارک صالح نیا درباره کشف حجابش هم گفته است: این یک کشف حجاب نیست … این یک کشف دیر هنگام استعدادیست که تا امروز آنطور که باید دیده نشده …. ممنونم از کسانى که باورم دارن و شمایى که درک مى کنید. من هنوز چهار چوب همیشگى خودم را دارم.

بهارک صالح نیا بازیگر در مطلبی قدیمی تر گفته بود: رفتم … فقط به یه دلیل…دیگه حوصله ى انتظار کشیدن نداشتم… هر چیزى یه وقتى داره.

بعد از چکامه چمن ماه، صدف طاهریان، مانی کسراییان، رابعه اسکویی، محمدتقی راوندی، مهدی مظلومی و سعید ابراهیمی فر، حالا بهارک صالح نیا هم به جم پیوسته است.

این بازیگر که بعد از مهاجرت به ترکیه و همکاری با جم کشف حجابکرده است در آخرین متن اجتماعی خود در توجیه مهاجرت آورده است:

سلام ….. یک دفاعیه قبل از قضاوت … حدود ده سال سعی کردم کاری رو که عاشقشم یاد بگیرم راه درست رو برم تا بتونم سرم رو بالا بگیرم و بگم من چیزیم که برای بهش رسیدن تلاش کردم…

وی ادامه داده است: الان سی ساله ام و بنظرم از اینجا به بعد زندگی کمی عجله می کنه پس برای رسیدن به رویاهام که حق مسلمم هستن کمی باید عجله کنم …. نخواستم در حسرت فرصت هایی بمونم که بهم داده نشدن یا شاید هیچ وقت داده نشن … پس راه دیگه ای رو انتخاب کردم که حداقل از امروزش مطمئنم و آدم هایی هستن که به وجودم و هنری که سعی کردم یاد بگیرم احترام می گذارن …

توجیهاتی نه چندان منطقی بهارک صالح نیا

ادعای صالح نیا درباره کشف دیرهنگام استعداد و انتظار کشیدن هایش در شرایطی بیان شده است که وی بعد از ایفای نقشی بسیار فرعی در ساخته اخیر مجیدی توانسته بود نقشی مکمل در “یتیم خانه ایران” بگیرد و این معنایی جز دیده شدن و بهره گیری از استعداد ندارد.

پیوستن بهارک صالح نیا به شبکه ی جم (GEM)

شبکه جم از همکاری این بازیگر در سریال «تمام من» و یک سریال دیگر در راه خبر داده است.

یکی از آخرین گفتگوهای بهارک صالح نیا قبل از مهاجرت وی به خارج از کشور و کشف حجاب جنجالی اش را در زیر می خوانید:

بهارک صالح نیا که حالا سر از جم درآورده درباره ایفای نقش در فیلم مجیدی بیان کرده بود: زمانی که جلوی دوربین قرار می گرفتم یک حس بسیار خوب داشتم. در حقیقت انگار من نبودم و ثویبه به من برای بازی در این فیلم تزریق شده بود. حتی زمانی هم که فیلم را می دیدم حس می کردم این زنی که نقش آن را در این فیلم بازی کردم من نیستم و شخصیتی جدای از من بود.

گفتگو با بهارک صالح نیا

این بازیگر سی ساله می گوید :همکاری با آقای مجید مجیدی آرزوی هر بازیگری است. اما پیرامون همکاری با این پروژه باید عرض کنم که نقش من در ابتدا قرار بود کوتاه تر باشد ولی با تصمیمی که آقای مجیدی کارگردان کار گرفتند نقش من مقداری بیشتر شد.

وی افزود: من هم طبیعتا همانند سایر بازیگران که فیلمنامه را در ابتدای کار مطالعه می کنند آن را خواندم. من در این فیلم نقش “ثویبه” کنیز “امه جمیله”همسر “ابولهب” را بازی کردم. در مطالعاتی که داشتم ماجرای دایگی “ثویبه” برای حضرت محمد (ص) به این صورت بود که وقتی حضرت به دنیا می آیند مادر ایشان نمی توانند به ایشان شیر بدهند.

بهارک صالح نیا در ادامه سخنانش افزود: ثویبه کار شیر دادن به حضرت را انجام می دهند اما متاسفانه ابولهب اجازه ادامه پیدا کردن این کار را نمی دهند. این دایه در زندگی حضرت محمد (ص) نقش بسیار مثبتی داشت و تا سن ۱۲ سالگی ایشان را همراهی می کردند.

حذف بهارک صالح نیا از فیلم یتیم خانه ایران

این بازیگر زن بهارک صالح نیا نام دارد که اخیرا در پروژه سینمایی تاریخی و پرهزینه یتیم خانه ایران یکی از نقش های مکمل فیلم را بازی کرده بود. روابط عمومی فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» درباره حذف نقش بهارک صالح نیا که به شبکه ماهواره ای جم پیوست توضیحاتی ارائه داد.

حذف نقش بهارک صالح نیا از فیلم سینمایی یتیم خانه ایران

بعد از اعلام پیوستن به شبکه ماهواره ای جم(GEM) از سوی «بهارک صالح نیا» روابط عمومی فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» اعلام کرد: یکی از نقش های فرعی فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» را بر عهده داشته است که به علت بالا بودن زمان فیلم نقش وی در مونتاژ حذف شده و در نسخه نمایشی فیلم «یتیم خانه ایران» حضور ندارد.

گفتنی است در «یتیم خانه ایران» بازیگرانی همچون: علیرام نورایی، جعفر دهقان، فرخ نعمتی‏، قطب الدین صادقی، آهو خردمند، علی شادمان، ایمان صفا، بهار محمد پور، حمید تاج دولتی، والا شهیری، مصطفی بهشتی،مهری آل آقا، محسن حسینی، اصغر حیدری، ملیکا شعبان، مجید معافی ایفای نقش می کنند.

حذف بهارک صالح نیا از سریال پشت بام تهران

زینب تقوایی در گفت وگویی اعلام کرد: خانم صالح نیا نقش بسیار فرعی در سریال پشت بام تهران داشت تا حتی که اسمش هم در تیتراژ نیامده بود.

وی ادامه داد: ما در این سریال از بازیگران بسیاری استفاده کرده ایم. در یک روز شلوغ ایشان هم آمده بود و در کنار هنرورهای دیگر یک سکانس برای ما بازی کرد. واقعیت این است که ما اصلا نمی دانستیم او کیست و اسمش را هم به خاطر نداشتیم. بعدا از طریق خودش متوجه شدیم این همان بازیگری است که برای ما یک سکانس بازی کرده است.

تقوایی تصریح کرد: حضور او در سریال پشت بام تهران خیلی پررنگ نیست و ما به راحتی و بدون آسیب زدن به داستان و خط اصلی قصه می توانیم آن سکانس را از کار حذف کنیم.

تازه ترین پست بهارک صالح نیا در اینستاگرام

بهارک صالح نیا با اعلام اینکه تنها یک صفحه رسمی در اینستاگرام دارد از تمام کسانی که به تصمیم او احترام گذاشته اند، تشکر کرده است.

عکس بی حجاب بهارک صالح نیا
بهارک در آخرین پست اینستاگرامش نوشت:
دوستان عزیزم این تنها پیج من تو اینستاگرامه بقیه هیچ ربطی به من ندارن ….
ممنونم از اونایی که به تصمیمم احترام می گذارن
امیدوارم بزودی ثابت کنم که هدفم تنها خوب زندگی کردن و پیشرفت توی کارمه …
خوب باشید همچنان.

عکس های بهارک صالح نیا

عکس بچگی بهارک صالح نیا
عکس بهارک صالح نیا با خواهرانش
عکس پدر بهارک صالح نیا
عکس مادر بهارک صالح نیا
منبع: مجله اینترنتی ستاره

    حجم فایل :

    نوع فایل :

    پسورد :

درباره salar dolkhani

salar dolkhani
با سلام خدمت شما بازدید کننده عزیز,امیدوارم از بازدید سایت ما لذت برده باشید و مورد پسندتون قرار گرفته باشه و با نظرات و انتقاداتون ما را در پیشرفت کمک کنید,من دکتر سالار دولخانی دامپزشک عمومی هستم شماره تماس: 09215485609

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

six + 3 =