خانه / فروشگاه علمی / مقاله محاسبه تلفات انرژي شبكه هاي توزيع در محيط غير دقيق

مقاله محاسبه تلفات انرژي شبكه هاي توزيع در محيط غير دقيق

مقاله محاسبه تلفات انرژي شبكه هاي توزيع در محيط غير دقيق
مقاله محاسبه تلفات انرژي شبكه هاي توزيع در محيط غير دقيق

عنوان:مقاله محاسبه تلفات انرژي شبكه هاي توزيع در محيط غير دقيق  

فرمت مقاله:word

تعداد صفحات: ۷ صفحه

نوع فایل دریافتی شما :zip

محتویات فایل zip: مقاله با فرمت word

حجم فایل:۰٫۲۷۱ مگابایت

قیمت فایل:۱۵۰۰ تومان

مقدمه مقاله:
مقاله محاسبه تلفات انرژي شبكه هاي توزيع در محيط غير دقيق , يكي از كميتهاي مهم در ارزيابي شبكه هاي توزيع ميزان تلفات ساليانه انرژي مي باشد. در ارزيابي تلفات انرژي مشكل اساسي عـدم وجود دانش كافي درباره منحني تغييرات ساليانه بار است .بدليل نبود اطلاعات كافي در اين زمينه تعيين ميزان دقيق تلفات انـرژي در سطح فيدرهاي ۲۰ كيلوولت امكان پذير نمي باشد چرا كه اطلاعات مصرف انرژي در دست نيسـت از ايـن رو بـر اسـاس اطلاعـات موجود در مورد مشتركين متصل و تخميني از رفتار آنها و برخي از اطلاعات قابل وصول همانند ميزان انرژي مصرفي سـاليانه آنهـا ( كه از طريق اطلاعات مشتركين در دسترس است ) نسبت به تعيين ميزان تلفات انرژي بايد اقدام نمـود . بـا توجـه بـه اينكـه نتيجـه حاصل از اين محاسبات به صورت كلي دقيق نمي باشد و بدليل عدم قطعيت  بسياري از پارامترهـا تـوام بـا تقريـب و خطاسـت. لـذا ضروري است روشي انديشه شود كه قادر باشد اين عدم قطعيت را در محاسبات وارد و در عين حال از دقت كافي برخوردار باشد.

روشي كه در اين مقاله اختيار شده استفاده از تئوري فازي و محاسبات حسابي فازي بوده و در اين روش مدل سازي بارهـا و منحنـي تداوم ساليانه به صورت اعداد غير دقيق فازي در محاسبات پخش بار وارد مي شود . نتايج اين تحليل كه توسط نرم افـزار Matlab  شبيه سازي شده است، بصورت فازي مي باشد كه با روش (Defuzzification)  تبديل به اعداد قاطع تبـديل ميگردنـد. در انتهـا نتايج حاصل از اين روش با نتايج حاصل از روشهاي كلاسيك مقايسه مي شوند.

شماره های پاسخگویی:۰۹۱۴۴۴۵۴۷۲۵ (عیوضی) ۰۹۳۷۰۱۱۸۲۵۵(عیوضی)

ساعات پاسخگویی:۱۴/۳۰ تا ۱۲ شب

توضیحات درباره پرداخت آنلاین و نحوه دریافت فایل

download

درباره amir_eyvazi

amir_eyvazi
با سلام خدمت شما بازدید کننده عزیز,امیدوارم از بازدید از سایت ما لذت برده باشید و مورد پسندتون قرار گرفته باشه و با نظرات و انتقاداتون ما رو تو پیشرفت کمک کنید,من امیر عیوضی هستم موسس سایت ,متولد 1370 و فارغ التحصیل کارشناسی رشته برق و الکترونیک و بیش از پنج سال در زمینه وبسایتینگ فعالیت دارم ،شماره تماس با من 09370118255

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

twenty three − seventeen =

فروشگاه آنلاین اروم شاپ